Orgonitai


Orgonitai - tai Orgono (arba tiesiog kosminę) energiją generuojantys, skleidžiantys daikčiukai.

Pagaminti iš organinių ir neorganinių medžiagų: kvarco kristalų (kalnų krištolas, rožinis kvarcas, ametistas, gintaras, koralai, turkis ir kt.), skirtingų rūšių metalų (geležis, plienas, nerūdyjantis plienas, varis, bronza, žalvaris, sidabras, auksas ir kt.) bei rišančios medžiagos (dervos) Orgonitai generuoja energiją, transformuoja negatyvią energiją į pozityvią, nukenksmina įvairių elektrinių prietaisų darbą (kompiuteris, telefonas, televizorius ir kt.)

Pagal Orgonito dydį jo veikimas keičiasi, kuo didesnis Orgonitas, tuo jo veikimas didesnis.

Orgono energiją tirinėjo dr. Wilhelm'as Reich'as dar 1930-40 metais.

Dr. Reich'o nustatyta, kad sluoksniuojant organines medžiagas ir neorganinės medžiagas iš tikrųjų renkama ir pritraukiama teigiamas formos orgono/eterinė energija.

Dr. Reich'as pastatė dideles Orgonitų dėžes, vadinamas Orgono akumuliatoriais arba "oracs", naudojant paprastą sluoksniavimo principą, kur buvo sėkmingai išgydomi žmonės, turintys įvairių negalavimų, (įskaitant įvairių vėžio formų vėžio). Žmonės kurį laiką sėdėdavo didelėse Orgonito dėžėse.

Dr. Wilhelm Reich Orgono energiją kaupianti dėžės shema


1986 metais Marburgo universiteto mokslininkai (Vokietija) paskelbė rezultatus, kad 30 minučių orgono akumuliatoriaus gydymas veikia nuosekliai, teigiamas psicho-fiziologinis poveikis, tuo patvirtindami Reich'o atliktus darbus. Dr. W. Reich'o  darbas buvo tęsiamas. Nuo 1960 metų daugiau rusų mokslininkai, pvz., Dr Nikolaj'us Kozyrev'as (1908-1983), kurie taip pat moksliškai įrodė,, kad tokie nematomi energijos šaltiniai egzistuoja aplink mus .

ORGONO sąvoka yra universali, nematomos energijos terpė. Kiti ją vadina "dark matter," (juodoji medžiaga) "vakuuminis srautas" arba "nulinio taško energija,". Paprastai yra suprantama ir skirtingais pavadinimais aprašoma ta pati energija, kurią dr. W. Reich'as pavadino Orgono energija.


Orgonito shema kurioje pavaizduota kaip neigiama energija paverčiama į teigiamą.

Krepšelis