ATMA KRIJA JOGA


Atma Krija Joga - Sąmoningas Sielos Gyvenimas

Atma Krija Joga - kiekvienam žmogui


MAHAVATARAS BABADŽI

„Mahavataras Babadži – tai visų Guru Guru žemėje, mokytojų Mokytojas, labai ramus ir švelnus, bet visų pirmiausia Jis labai, labai nuolankus ir pilnas Meilės“ - Paramahamsa Šri Svami Višvananda
Mahavataras Babadži – Paramahamsos Šri Svami Višvanandos Guru ir Bhakti Margos Paramguru. Tai nemirtingas jogas, kuris pasirodė žemėje prieš 5 000 metų ir gyvena Himalajuose iki šios dienos. Jis laikomas Jagadguru, visų Guru Guru, ir šiandien yra ta diena, kai jis įsipareigojo likti kūne, padėti visai žmonijai pasiekti nušvitimą.
Skirtingais amžiais Mahavataras Babadži davė žmonėms daug skirtingų Kriją Jogos technikų ir kiekviena buvo įdeali savo laiku. Mūsų laiku Mahavataras Babadži davė Atma Krija Jogą, kad padėtų žmonėms suvokti Dieviškumą savo viduje.


2007 metų Kovo 22 dieną Paramahamsa Šri Svami Višvananda pirmą kartą davė žmonėms naują Krija Jogos rūšį - Atma Krija Jogą. Kai esate inicijuotas į Atma Krija Jogą ir gaunate šaktipat, tas kanalas yra aktyvuotas jūsų viduje. Šis kanalas neša malonę ir palaiminimą visų Guru, kurie priklauso tai linijai.

Atma Krija Joga – tai kompleksinė Jogos sistema, padedanti:

  • Pažadinti Meilę savo širdyje,
  • Pažinti savo tikrąjį Aš,
  • Patirti dvasinę pilnatvę,
  • Išlaikyti ramų ir aiškų protą,
  • Sustiprinti savo energiją ir sveikatą,
  • Auginti Meilę, Ramybę, Išmintį, Intuiciją, Džiaugsmą...

Tai kelias į save, į Dievą savo viduje ir asmeninius santykius su Dievu.


Kviečiame Jus prisijungti ir tapti Atma Krija Jogu


ATMA KRIJA JOGA - tai 14 skirtingų technikų, padedančių atverti širdis Dieviškai Meilei. Tai divejų dienų seminaras, kurio metu Jūs gausite įniciaciją į Maha Mantrą, 2 Pranajamas, 5 Asanas, 2 Mudras ir kt.


Atma Krija Joga - visam gyvenimui


Lietuvoje Atma Krija Jogos seminarus veda sertifikuoti AKY mokytojai:

Daiva Gedminienė ir Saulius Gedminas

Krepšelis

Krepšelis tuščias.