Šri Jantra

 Šri Jantros vizualinės meditacijos seminarai

Nuraminkite protą, pakylėkite sielą ir pasinerkite į savo vidinį Dievą savo vidinį Dieviškumą!

Šri Jantra – tai šventosios geometrijos forma. Ji laikoma pačia galingiausia forma iš visų. Šri Jantros energija, nuraminusi protą, natūraliai transformuoja negatyvą į pozityvą. Jos aukštos energijos gali palaikyti žmogų, jo vidinėje kelionėje į save, padėdamos pasiekti tikrąjį gyvenimo tikslą, aukščiausiąją Tiesą.


Kas yra Šri Jantra?

Jantra – tai pats švenčiausias, žinomas žmonijai, geometrijos simbolis ir ypatingas energetinis dvasinio tobulėjimo instrumentas. Pasaulyje egzistuoja daugybė jantrų. Šri Jantra laikoma pačia seniausia, galingiausia ir efektyviausia. Ji talpina savyje visos kūrinijos galią ir išreiškia tikrąją pačios Dievo Motinos formą. Jos persipinantys trikampiai simbolizuoja vyriškas ir moteriškas kūrimo energijas. Šioje formoje išsamiai išreikštos ir mumyse esančios vyriškos bei moteriškos savybės. Ir visgi, pati didžiausia paslaptis peržengia geometrines Šri Jantros ribas.

Naudingos Šri Jantros savybės.

Šri Jantra labai gerai ir stipriai veikia piešiantį, spalvinantį ar medituojantį į Ją žmogų. Ji padeda kontroliuoti protą ir jausmus, o taip pat sukuria aukštą energetinį dažnį, kuris transformuoja aplinkinio pasaulio negatyvumą į daug pozityvesnę vibraciją.


Paramahamsa Višvananda duoda dar gilesnį supratimą: Jis teigia, kad Šri Jantra talpina savyje, mažiausiai, 432,000 devų, atsakingų už jos funkcionavimą.

Aukštos Šri Jantros energijos palaikys jus dvasiniame kelyje ir padės pasiekti svarbiausią, tikrąjį kiekvieno žmogaus gyvenimo tikslą, tereikia tik nuoširdaus jūsų Dieviškosios Būties, Tikrosios Tiesos ir Dievo troškimo.

Senoji Šri Jantros išmintis

Šri Jantra sudaro devyni lygmenys. Kiekvienas lygmuo turi savo struktūrą ir paslėptą išmintį. Vis giliau ir giliau panirdami į Šri Jantros paslaptis, jūs vis tvirčiau žengsite savo vidiniu piligriminiu keliu link Dieviškumo.

Šioje kelionėje jus ves ir nukreips Paramahamsa Šri Svamis Višvananda. Jis atskleidė ir perdavė pačias išsamiausias, šiandien esančias, žinias apie Šri Jantrą. Jo mokymu paremta vizualinė meditacija yra paprastas ir aiškus įvadas į jūsų laukiantį atradimų kupiną pasaulį.

Šri Jantra pažadina visas savybes, kurių reikia, kad pasiektumėte pagrindinį gyvenimo tikslą.

 

Sertifikuoto mokytojo padedami Jūs galite gauti šią unikalią patirtį, išbandyti vizualinę Šri Jantros meditaciją.

Pirmame lygmenyje jums tereikės nuspalvinti Ją taip, kaip jūs patys ją matote. Kviečiame pasinerti į Šri Jantros grožį ir sau atverti šventosios geometrijos dieviškumą.

Antrasis lygmuo. Trijų valandų seminaro pagrindas yra paprasta, bet galinga Meditacija su Afirmacijomis. Ši meditacija padės jums susiderinti su devyniais Šri Jantros lygmenimis. Afirmacijos leidžia sukaupti ir nukreipti dėmesį į žinių portalus, slypinčius šiame senąjame dvasinės išminties instrumente.

Darbas su Šri Jantra padeda kurti asmeninius santykius su pačia Dievo Motina. Kuo daugiau jūs dirbate su šia forma, medituojate į Ją, tuo daugiau Ji padeda apvalyti ir subalansuoti jūsų protą, dvasią ir supančią aplinką.

Įvaldę šiuos du lygmenis galėsime eiti giliau, informacija apie Trečią ir Ketvirtą lygmenis bus pateikta vėliau.

 

Rekomenduojame bent tris dienas prieš numatytą dalyvavimą Šri Jantros kurse laikytis vegetarinės dietos be kiaušinių (idealu būtų veganinės - ir be pieno produktų), o kurso metu būtinai, nes taip mes išreikšime pagarbą Šri Jantrai, Dievo Motinai, Šakti, kuri yra visų gyvų būtybių motina. Tai taip pat leis giliau įeiti į procesą, būti jautresniems ir geriau suvokti visą vyksmą. Vėliau Šri Jantra taps Jūsų meditacijų instrumentu, todėl labai svarbu viso kurso metu išlaikyti kiek įmanoma švaresnes ir aukštesnes vibracijas.Krepšelis

Krepšelis tuščias.