Atsiliepimai apie garso meditaciją


- Tai, kažkas nepakartojama. Paskutinį kartą tai buvo šviesos ir spalvų šokis: auksiniame šviesos fone, liejosi visas spektras spalvų. Nuo lengvai melsvos iki sodrios indigo, rausvos, ryški geltona, labai daug violetinės ir oranžinės spalvos. Įdomu tai, kad kai kisdavo balso tonas, kisdavo ir spalva. Tartum kiekvienas tonas, turėtų savo spalvą. Savo spalvą turi dubenėliai, savo gongas... Ir visą laiką atrodė, kad man į veidą šviečia saulė. Prasimerkusi ne iš karto pamačiau lubas, prieš akis žaižaravo auksinis šydas iš smulkučių spindinčių dalelių. Šias daleles matau tankiai, ypač vasarą prie jūros, bet taip „tirštai“ - pirmą kartą.
Tik grįžus namo, kažkodėl pajutau didelį norą miegoti.
Ačiū, tai ką Jūs darote nuostabu. Palaimos Jums ir nuolatinio ryšio su šaltiniu...
Ramunė

 
- Įspūdžiai po Lygiadienio meditacijos: kitą dieną (sekmadienį) buvo keistas pojūtis - noras lėtai ir giliai kvėpuoti. Tai kažkiek laiko taip ir kvėpavau :) O be to, labai norėjosi švaros ir tvarkos, tai ir švarinausi.
Labai ačiū Jums su Saulium, meditacija labai patiko.
Namaste – Rasa

 
- Tą pačią dieną, pajaučiau visas savo kūne esančias problemas, tai sukėlė šiokį tokį diskomfortą. Tačiau ta mintis, kad tai tik į gera, palaikė gerą nusiteikimą.

Ačiū
Dalia

 
- Tikrai dalyvausiu vėl. Tiesiog jaučiu priklausomybę. Norisi vėl ir vėl patirti tokį nepaaiškinamą lengvumo jausmą. Ir dabar dar jaučiu vidinį pakylėjimą ir tokia savijauta mane džiugina. Noriu padėkoti už gerus pojūčius.
Diana

 
- labai gražu, valymas vyksta ir sąmonėje, ir kūne. Jautiesi, kitoks. Matai pasaulį ir aplinkinius šviesesnius. Ateina atsakymai, į daug klausimų.

Su Meile, Zita

 
- Buvo smagu ištirpti jūsų garsuose ir vėl sugrįžti. Man buvo žymiai stipriau, nei prieš mėnesį (gal kiek daugiau).
Ačiū jums labai.
Munay (- kečua kalba reiškia meilę ir grožį).

Evalda


Labas rytas,

būkit palaiminti. Jus nešate džiaugsmą, sveikatą žmonėms. Ačiū Jums.

Praėjo diena ir tie patirti įspūdžiai jau susigulėjo ir galima apibūdinti savijautą, ką patyriau garso meditacijos metu.

Buvo vietų, kai jutau skausmą (jutau, kad garsas negali praeiti, bet kartojau ką mokėt praleidžiu ir paleidžiu, ir jutau fiziškai tiesiog, kad garsas praėjo pro tą vietą).

Gongo garsas tai kažkoks stebuklas. Kiekvieną kartą išgirdusi jo garsą pamatydavau, kad šviečia kaip saulė mano delnai, krūtinė, širdis, galva, viršugalvis. Geltonumas, kurį mačiau, tai labai skirtingas: kaip kur, nuo tokios sodrios sunkios geltonos iki šalto skaidraus beveik balto geltonumo. Bet tuo metu, kai švytėjau kaip saulutė, jutau, kad skleidžiu ir šilumą.

Man buvo labai svarbu pamilti savo kūną (pykstu ant savęs dėl antsvorio), suteikti jam sveikatos. Praktiškai įsitikinau, kad garso meditacija veikia. Dalykas, kuris labai pradžiugino - tai sumažėjęs apetitas. Tuo labai džiaugiuosi. Tiesiog jaučiu, ko noriu. O noriu tikrai nebe visko iš eilės.

Aprašiau tai, ką pajaučiau, pamačiau ar įvyko. Galvoju, kad svarbiausias dalykas - pokyčiai sielos lygmenyje taip pat vyksta, tik jie nėra tokie įvardinami dalykai ir nepasimato taip greitai.

(Nors galvočiau netgi šis mano laiškas ko gero yra atspindys pokyčių įvykusių sielos lygmenyje, turbūt nebūčiau anksčiau rašiusi tokio laiškučio, nes norisi nuoširdžiai padėkoti už darbą, kurį darote dėl žmonių).

Ačiū Jums dar kartą už tą nuostabią patirtį ir dalinamą širdies gerumą.

Laukiu naujo pasimatymo.

Pagarbiai,

Jūratė